ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ ΣΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ

 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΣΧΟΛΗ  ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

ΤΜΗΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΣΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ – Master in Economics

ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ

«EΦΑΡΜΟΣΜΕΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ»    

«ΠΟΣΟΤΙΚΗ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΚΑΙ ΕΠΕΝΔΥΣΕΙΣ»

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Καλούνται οι υποψήφιοι (με αλφαβητική σειρά) του «Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών στα Οικονομικά – Master in Economics» των κατευθύνσεων «Εφαρμοσμένα Οικονομικά» και «Ποσοτική και Χρηματοοικονομική Ανάλυση και Επενδύσεις» να προσέλθουν σε συνέντευξη στις 17 Ιουλίου 2017  στo γραφείo 201 του 2ου ορόφου του Τμήματος Οικονομικών Επιστημών (κτίριο ΝΟΠΕ) σύμφωνα με το ακόλουθο πρόγραμμα:                                               

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΩΡΑ

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

9:00 π.μ.

ΑΘΑΝΑΣΕΛΟΥ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

9:00 π.μ.

ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΗΣ

ΣΖΑΦΕΙΡΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

9:00 π.μ.

ΑΣΠΡΟΥΛΗ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΧΡΗΣΤΟΣ

9:00 π.μ.

ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ

9:00 π.μ.

ΒΕΝΤΖΙΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

9:30 π.μ.

ΒΛΑΧΟΥ

ΑΛΙΚΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ

9:30 π.μ.

ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ

ΑΓΑΠΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

9:30 π.μ.

ΓΙΑΠΟΥΝΤΖΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΘΕΟΛΟΓΟΣ

9:30 π.μ.

ΓΚΟΓΚΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

9:30 π.μ.

ΔΟΝΑ

ΙΩΑΝΝΑ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

10:00 π.μ.

ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

10:00 π.μ.

ΖΙΑΚΑ

ΕΥΛΟΓΙΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

10:00 π.μ.

ΚΑΛΑΒΡΙΑΣ

ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

10:00 π.μ.

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΞΕΝΟΦΩΝ

10:00 π.μ.

ΚΑΤΣΑΡΑΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

10:30 π.μ.

ΚΟΣΤΑΛΛΑΡΙ

ΚΡΙΣΤΙ

ΝΙΚΟΛΑΚ

10:30 π.μ.

ΚΟΥΔΡΟΥΜΠΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10:30 π.μ.

ΚΟΥΣΤΡΑΒΑ

ΕΛΕΝΗ

ΧΡΗΣΤΟΣ

10:30 π.μ.

ΚΡΑΛΚΑ

ΚΡΙΣΤΙ

ΠΙΡΡΟ

10:30 π.μ.

ΚΥΠΡΑΙΟΥ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

11:00 π.μ.

ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

11:00 π.μ.

ΛΕΓΟΝΤΗΣ

ΑΛΕΞΙΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

11:00 π.μ.

ΛΕΩΝΙΔΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

11:00 π.μ.

ΜΑΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

11:00 π.μ.

ΜΑΝΤΣΙΔΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΣΤΑΪΚΟΣ

11:30 π.μ.

ΜΑΡΚΟΥ

ΕΥΔΟΚΙΑ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

11:30 π.μ.

ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΘΗΝΑ

ΣΤΑΥΡΟΣ

11:30 π.μ.

ΜΙΧΑΛΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

11:30 π.μ.

ΜΠΑΡΜΠΑΛΙΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

11:30 π.μ.

ΠΑΛΙΟΥΡΑ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ- ΜΑΡΙΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

12:00 μ.

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΥΜΕΩΝ

12:00 μ.μ.

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

12:00 μ.μ.

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ

12:00 μ.μ.

ΠΛΑΣΚΑΣΟΒΙΤΗ

ΗΡΩΔΙΑΔΑ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

12:00 μ.μ.

ΣΙΑΣΙΟΥ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΧΡΗΣΤΟΣ

12:30 μ.μ.

ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑ

ΑΘΗΝΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

12:30 μ.μ.

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΔΜΑΝΤΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

12:30 μ.μ.

ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

12:30 μ.μ.

ΤΖΑΤΣΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΗΜΟΣ

12:30 μ.μ.

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

13:00 μ.μ.

ΤΣΕΝΤΕΜΙΔΗΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

13:00 μ.μ.

ΤΣΙΜΗΤΡΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

13:00 μ.μ.

ΤΣΙΝΙKΑΣ

ΜΑΡΙΟΣ

ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

13:00 μ.μ.

ΤΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΤΙΟΣ

13:00 μ.μ.

ΤΣΟΥΛΦΙΔΗΣ

ΒΑΣΛΕΙΟΣ

ΛΕΥΤΕΡΗΣ

13:30 μ.μ.

ΧΑΣΙΟΥΡΑ

ΖΩΗ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

13:30 μ.μ.

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΣΑΒΒΑΣ

13:30 μ.μ.

 

Από την Γραμματεία του Μεταπτυχιακού