ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ ΣΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ-MASTER IN ECONOMICS

ΠΡΟΣΩΡΙΝΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ

(με βάση όλα τα κριτήρια της Προκήρυξης)

ΠΜΣ στα Οικονομικά-Master in Economics

ΤΜΗΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ, ΑΠΘ

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

1

MULYUKOVA

ALINA

2

ΜΙΚΡΟΥ

ΘΩΜΑΣ

3

ΑΝΔΡΩΝΗ

ΕΛΕΝΗ

4

ΛΑΛΑ

ΑΪΝΤΑ

5

ΚΕΝΤΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

6

ΜΑΝΩΛΑ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

7

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

8

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΣΟΦΙΑ

9

ΚΑΡΑΚΑΝΝΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

10

ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

11

ΡΕΤΟΥΝΙΩΤΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

12

ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ

ΖΑΦΕΙΡΩ

13

ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

14

ΔΑΡΛΑΚΙΔΟΥ

ΜΑΡΙΑ

15

ΤΟΝΗ

ΖΩΗ

16

ΜΠΑΓΓΟΥΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

17

ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

18

ΜΕΚΕΡΙΔΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

19

ΚΟΚΟΛΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

20

ΜΕΡΣΙΝΟΓΛΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

21

ΝΤΙΜΙΤΡΟΦ

ΚΡΙΣΤΙΑΝ

22

ΤΣΕΛΕΓΚΑΡΙΔΟΥ

ΕΙΡΗΝΗ

23

ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

24

ΧΑΤΖΗ

ΕΛΕΝΗ

24

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ

ΜΑΡΙΑ

26

ΛΑΤΣΙΔΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

27

ΜΑΛΕΑΣ

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

28

ΦΛΩΡΟΥ

ΣΤΕΛΛΑ

29

ΒΑΛΣΑΜΙΔΟΥ

ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ

30

ΚΑΛΔΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ

31

ΤΣΙΑΤΑ

ΑΘΗΝΑ

32

ΖΗΝΔΡΟΥ

ΧΑΡΟΥΛΑ

33

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

34

ΤΣΙΦΙΝΤΑΡΗΣ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ

35

ΡΟΜΠΕΣΗ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ

36

ΣΑΚΑΛΙΔΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

37

ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ

38

ΔΟΥΓΑΛΗ

ΦΩΤΕΙΝΗ

39

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΜΑΡΙΑ-ΟΛΓΑ

40

ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΝΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

41

ΚΟΡΩΝΙΔΟΥ

ΕΛΕΝΗ

42

ΤΡΑΝΟΥΛΙΔΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

43

ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΠΑΡΜΠΑ

ΖΩΗ-ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ

44

ΜΠΟΖ

ΜΠΑΤΙΚΑΝ

45

ΚΟΣΜΙΔΟΥ

ΑΡΓΥΡΩ

46

ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ

47

ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

48

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

49

ΒΕΝΙΩΤΗ

ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ-ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ

50

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

51

ΜΠΑΓΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

52

ΣΟΥΓΑΡΗ

ΜΑΡΙΑ

53

ΚΑΛΕΝΤΕΡΟΓΛΟΥ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

54

ΓΡΥΜΠΟΓΙΑΝΝΗ

ΕΛΕΝΗ

55

ΣΤΕΡΓΙΑΝΝΗΣ

ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ

55

ΙΩΣHΦΙΔΗΣ

ΗΛΙΑΣ

57

ΑΪΒΑΤΖΟΓΛΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

58

ΓΙΑΝΙΤΣΑΡΑ

ΓΕΩΡΓΙΑ

59

ΤΖΟΥΒΑΛΕΚΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

60

ΙΑΣΟΝΙΔΟΥ

ΜΑΡΙΑ

61

ΠΑΝΑΓΟΥ

ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

62

ΝΤΑΛΙΠΗ

ΣΤΥΛΙΑΝΗ

63

ΜΟΥΤΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

64

ΚΑΤΣΑΚΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

65

ΚΟΛΩΝΙΑΡΗ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

66

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

67

ΛΙΑΚΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

68

ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

69

ΒΑΤΗΣ

ΘΕΟΚΛΗΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

70

ΜΗΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΩΤΗΡΗΣ

71

ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ

ΗΛΙΑΣ

72

ΚΑΖΟΛΕΑ

ΠΕΛΑΓΙΑ

73

ΓΚΟΥΝΤΗΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

74

ΒΕΪΣΛΛΑΡΙ

ΕΝΤΙΣΟΝ

75

ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΜΙΡΑ

76

ΡΟΥΜΚΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

77

ΚΑΡΑΜΠΟΥΡΝΙΩΤΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΧΡΗΣΤΟΣ

78

ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΛΙΚΗ

79

ΝΑΝΝΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

80

ΚΛΗΜΕΝΚΟ

ΣΒΕΤΛΑΝΑ

81

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

82

ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

83

ΔΕΛΚΟΥΣΗ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

84

ΚΟΥΤΡΟΥΛΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

85

ΛΙΟΛΙΟΥ

ΑΦΡΟΔΙΤΗ

86

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

87

ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

88

ΜΠΛΑΝΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

89

ΠΑΤΡΙΚΕΛΗ

ΚΛΕΙΩ

90

ΖΙΑΚΑ

ΕΥΛΟΓΙΑ

91

ΓΕΡΙΜΠΑΚΑΝΗ

ΕΛΙΣΑΒΕΤ

92

ΖΕΛΗΛΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

ΣΗΜΕΙΩΣΗ

Η κατάταξη θα οριστικοποιηθεί μετά την ολοκλήρωση της εξεταστικής του Σεπτεμβρίου 2018 και την έγκριση του Πίνακα επιτυχόντων/ουσών από

τη  Γ.Σ. του Τμήματος Οικονομικών Επιστημών

                             Από την Γραμματεία του Τμήματος

12-6-2018