Νέα Βιβλιοθήκης

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΙΔΗ π.χ. ΤΣΑΝΤΕΣ, ΜΠΟΥΦΑΝ, ΒΙΒΛΙΑ, LAPTOP, ΠΟΥ ΘΑ ΜΕΝΟΥΝ ΕΝΤΟΣ ΤΗΣ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣ ΤΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΗΣ, ΘΑ ΠΑΡΑΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΡΓΑΣΙΜΗ ΗΜΕΡΑ.

ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΣΧΟΛΗΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

Λειτουργία βιβλιοθήκης κατά την περίοδο των εορτών Χριστουγέννων - Προτωχρονιάς

Η βιβλιοθήκη της Σχολής ΟΠΕ, θα είναι κλειστή, στις 24,27,30 και 31/12/2019. Θα λειτουργήσουμε κανονικά 9.00 - 17.00 στις 02 και 03/01/2020. Σας ευχόμαστε καλές γιορτές και καλή χρονία.

Βεβαίωση περί μη εκκρεμοτήτων με τη βιβλιοθήκη για ορκωμοσία

Θα θέλαμε να ενημερώσουμε όσους/ες φοιτητές/τριες επιθυμούν να κάνουν αίτηση για την ορκωμοσία στις 26/07/2019, να φροντίσουν να πάρουν τη βεβαίωση από τη βιβλιοθήκη μέχρι τις 17/07/2019. Σε περίπτωση που δεν μπορούν να έρθουν, δίνεται η δυνατότητα τηλεφωνικά να μας δώσουν τα απαραίτητα στοιχεία και να τη στείλουμε ηλεκτρονικά, εώς την ίδια ημερομηνία. Σας ευχαριστούμε.