Άλλα Μεταπτυχιακά

ΠΜΣ "Οικονομική και Διοίκηση για Μηχανικούς" Παν/μιο Αιγαίου

Δείτε παρακάτω την πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος ακαδημαϊκού έτους 2017-18 για εισαγωγή μεταπτυχιακών φοιτητών/τριών στο ΠΜΣ «Οικονομική και Διοίκηση για Μηχανικούς» του Τμήματος Μηχανικών Οικονομίας και Διοίκησης του Πανεπιστημίου Αιγαίου.

Κατευθύνσεις:

• Χρηματοοικονομική Μηχανική (Financial Engineering)
  • Μηχανική της Διοίκησης (Management Engineering)
  • Διοίκηση και Οικονομία Δημοσίων Οργανισμών και Φορέων

Πρόσκληση ΠΜΣ "Μεταπτυχιακό Δίπλωμα Μηχανικών Οικονομίας και Διοίκησης μέσω Έρευνας"

Ακολουθεί Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών με τίτλο «Μεταπτυχιακό Δίπλωμα Μηχανικών Οικονομίας και Διοίκησης μέσω Έρευνας» (Master by Research on Financial and Management Engineering) του Τμήματος Μηχανικών Οικονομίας και Διοίκησης του Πανεπιστημίου Αιγαίου .

Ανακοίνωση για το ΔΔΠΜΣ "Διοίκηση Ολικής Ποιότητας και Καινοτόμες Εφαρμογές στην Εκπαίδευση" .

Ανακοινώνεται επαναπροκήρυξη: http://qualedu.web.auth.gr/dpmsoliki/sites/default/files/files/QualEdu_epanaprokirixi_2016-17(1).pdf  δεκατριών (13) κενών θέσεων μεταπτυχιακών φοιτητών/τριών ακαδ. έτους 2016-2017 του ΔΠΜΣ "Διοίκηση Ολικής Ποιότητας και Καινοτόμες Εφαρμογές στην Εκπαίδευση" των Τμημάτων Επιστημών Προσχολικής Αγωγής και Εκπαίδευσης και Οικονομικών Επιστημών του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης.