ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΤΟΥ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019

Καλούνται οι υποψήφιοι πτυχιούχοι του Τμήματος Οικονομικών Επιστημών, να καταθέσουν αίτηση για την ορκωμοσία που θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 22 Νοεμβρίου 2019το αργότερο μέχρι και την Παρασκευή  8 Νοεμβρίου 2019Οι αιτήσεις μπορούν να αποστέλλονται στη γραμματεία όλο το 24ώρο σε ηλεκτρονική μορφή στο mail info@econ.auth.gr ή στην θυρίδα της Γραμματείας καθημερινά 11-13.

Η αίτηση θα γίνεται δεκτή μόνο εφόσον έχουν ανακοινωθεί τα αποτελέσματα της τελευταίας υποχρέωσης του φοιτητή και θα πρέπει να συνοδεύεται :

• Απo βεβαίωση της βιβλιοθήκης Οικονομικού, ότι δεν υπάρχει εκκρεμότητα από δανεισμό βιβλίων .
  • Απo αποδεικτικό κατάθεσης στο IBAN της Τράπεζας Πειραιώς σε περιπτώσεις που ο φοιτητής επιθυμεί επιπλέον πιστοποιητικά ή έκδοση μεμβράνης.
  • Απo βεβαίωση διαγραφής και παράδοσης δωματίου από την φοιτητική εστία (για όσους διαμένουν σε αυτή).

Για τα έντυπα και πληροφορίες της ορκωμοσίας μπορείτε να επισκεφθείτε τον αρχικό σύνδεσμο: http://www.econ.auth.gr/el/econ/4227